سفر به تبریز
می 30, 2023
تبریز قدیم از نگاه سیاحان
ژوئن 7, 2023

چرا هتل بوتیک ارسی؟

چرا باید تبریز را دید؟

تبریز، شهری که تاریخ، صنعت، هنر و طبیعت رو یکجا داره. جایی که توش قدمت و تاریخ، صنعت و مدرنیته باهم همزیستی قشنگی دارن. میتونید داخل شهر هم تو جاده کهن ابریشم قدم بزنید هم تو سنگ‌فرشهایی که پر از کافه‌های جذابه.
تبریز به بازارش معروفه؛ بزرگترین سازه آجری جهان که رنگش رو از فرش‌ها و عطرش رو از تیمچه‌های عطاری وام گرفته. همه این‌ها به کنار، طبیعت بکر کوهستانی، مراتع و دشت‌ها، چشمه‌ها و آبگرم‌ها و غذاهای معروف تبریز و سوغاتی‌های خوشمزه‌ش، اونو تبدیل به بهشتی برای مسافرها کرده.
چرا هتل بوتیک ارسی؟
چون اینجا یه هتل سنتی ساده نیست. اینجا سنت و مدرنیته تلفیق شدن تا جایی باشه برای آسایش و آرامش برای انسان مدرنی که دنبال تاریخ و قدمت سرزمینشه. مسافری که از طرفی می‌خواد هم آسایش هتل مدرن رو تجربه کنه هم آرامش و دلنشینی هتل بوتیک رو.
سبک معماری هتل بوتیک ارسی
اینجا تلفیق المان‌های معماری ۲۱ تا خونه‌ست. خانه‌هایی که زمانی آدمهای بزرگ این شهر توشون زندگی کردن. آجرها، کاشی‌ها، درها و پنجرهای اینجا، روح اصیل اون خونه‌ها رو با خودشون آوردن به ارسی.
ولی معماری هتل کاملا مدرنه، سرویس داخل اتاق‌ها، طبقه اسپا و ماساژ، آسانسور و … مناسب برای راحتی یه انسان امروزی و مشکل‌پسنده.
طراحی ارسی هتل بوتیک ارسی
ارسی یعنی پنجره بالارونده؛ پنجره ای که نور و رنگ و زندگی رو به خونه‌های قدیمی ایرانی می‌آورد. پنجرهای هتل ما ارسی هست، پنجره‌های گره‌چینی چوبی با شیشه‌های رنگی، که هر اتاقمون به اسم یک رنگه. طرح ارسی‌های ما الهام گرفته از لاله‌های واژگون کوه سهنده؛ چون رسالت ما اینه که به طبیعت وصل باشیم،در طراحی و اجرا و مصالح و… سعی کردیم به طبیعت افسونگر آذربایجان وفادار بمونیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *