سراهای هتل بوتیک ارسی

سرای کهربا

سرای کهربا در طبقه دوم هتل، نزدیک به آسانسور و در کنار خلوتکده ارسی قرار گرفته است.فضای بزرگ اتاق، پنجره رو به آفتاب و دسترسی به ایوان اختصاصی از مزایای سرای کهربا است. بخشی که این اتاق را متمایز کرده است پنجره‌ی داخل اتاق است که رو به طنبی باز میشود و امکان گوش سپردن به نوای موسیقی در ساعات شبانه روز را فراهم می‌کند.

0 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای لاجورد

سرای لاجورد در طبقه دوم هتل و در کنار خلوتکده ارسی قرار گرفته است. پنجره رو به آفتاب و دسترسی به ایوان اختصاصی امکان استفاده از هوای آزاد را فراهم میکند.پنجره ی داخلی این اتاق نیز همانند سرای کهربا، رو به طنبی باز میشود و امکان گوش سپردن به نوای موسیقی در ساعات شبانه روز را فراهم میکند.

0 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای یاقوت

سرای یاقوت در طبقه ی سوم و در جوار تماشاخانه قرار گرفته است. فضای بزرگ اتاق و وجود کمد دیواری بزرگ ، دسترسی به بالکن اختصاصی، دسترسی به ایوان بزرگ طبقه سوم و پنجره های رو به آفتاب، تداعی کننده حس حضور در خانه است.

0 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای زمرد

سرای زمرد در طبقه سوم هتل و در جوار تماشاخانه قرار گرفته است. دسترسی به بالکن اختصاصی، دسترسی به ایوان بزرگ طبقه سوم و پنجره های رو به آفتاب این اتاق، فضایی دلنشین برای کسانی است که میخواهند از هوای آزاد لذت ببرند.

0 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

Check accommodation