سراهای هتل بوتیک ارسی

سرای کهربا

سرای کهربا در طبقه دوم هتل، نزدیک به آسانسور و در کنار خلوتکده ارسی قرار گرفته است.فضای بزرگ اتاق، پنجره رو به آفتاب و دسترسی به ایوان اختصاصی از مزایای سرای کهربا است. بخشی که این اتاق را متمایز کرده است پنجره‌ی داخل اتاق است که رو به طنبی باز میشود و امکان گوش سپردن به نوای موسیقی در ساعات شبانه روز را فراهم می‌کند.

1.2 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای لاجورد

سرای لاجورد در طبقه دوم هتل و در کنار خلوتکده ارسی قرار گرفته است. پنجره رو به آفتاب و دسترسی به ایوان اختصاصی امکان استفاده از هوای آزاد را فراهم میکند.پنجره ی داخلی این اتاق نیز همانند سرای کهربا، رو به طنبی باز میشود و امکان گوش سپردن به نوای موسیقی در ساعات شبانه روز را فراهم میکند.

1.2 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای یاقوت

سرای یاقوت در طبقه ی سوم و در جوار تماشاخانه قرار گرفته است. فضای بزرگ اتاق و وجود کمد دیواری بزرگ ، دسترسی به بالکن اختصاصی، دسترسی به ایوان بزرگ طبقه سوم و پنجره های رو به آفتاب، تداعی کننده حس حضور در خانه است.

1.2 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای زمرد

سرای زمرد در طبقه سوم هتل و در جوار تماشاخانه قرار گرفته است. دسترسی به بالکن اختصاصی، دسترسی به ایوان بزرگ طبقه سوم و پنجره های رو به آفتاب این اتاق، فضایی دلنشین برای کسانی است که میخواهند از هوای آزاد لذت ببرند.

1.2 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق

سرای الماس

سرای الماس در طبقه آخر و در کنار حمام شاهانه قرار گرفته و تنها اتاق طبقه چهارم است که همانند سایر اتاق ها رو به آفتاب و پرنور است. سکوت و آرامش اتاق، دسترسی به ایوان بزرگ هتل و مبلمان راحتی اتاق، سرای الماس را به فضایی دلنشین برای دورهمی و گذراندن یک بعد از ظهرآرام تبدیل کرده است

1.2 میلیون تومان
هر شب


رزرو اتاق